Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace o platbách školného

Informace o platbách školnéhoInformace o platbách školného - rodičům dětí, které nemohou v březnu a dubnu docházet do MŠ Pražačka:

Vážení rodiče, v měsíci březnu došlo nařízením vlády ČR k přerušení provozu MŠ, od 12.4. mohou do MŠ docházet pouze děti s povinným předškolním vzděláváním a děti vybraných profesí. Z tohoto důvodu neplatí v tomto období školné rodiče dětí, které do MŠ docházet nemohou. Pokud máte nastaveny platby za školné i stravné, dojde k vyúčtování z naší strany k 30.6.2021. Přeplatky za stravné vám budou vráceny na účty, z nichž platby došly. Přeplatky na školném rovněž. Pokud by, stejně jako na jaře 2020, někteří z Vás rádi tyto přeplatky na školném  věnovaly škole ve formě sponzorského daru, oznamte tuto informaci e-mailem na gabriela.hermannova@msprazacka.cz. Vystavíme na požádání i oficiální darovací smlouvu. V loňském roce jsme tímto způsobem z řad rodičů obdrželi přes 25.000,-Kč, za což ještě jednou velmi děkujeme. Ze sponzorských darů se hradí zejména nové nákladné hračky, stavebnice a herní prvky, které přímo slouží k dětským hrám ve třídách nebo na zahradách.

Předem děkujeme všem, kteří se rozhodnou ponechat přeplatky formou sponzorských darů.

S pozdravem, Gabriela Hermannová.