Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace rodičům – MŠ Pražačka obnoví provoz od pondělí 25.5.2020 ( 7:00 – 16:30 hod.)

Informace rodičům – MŠ Pražačka obnoví provoz od pondělí 25.5.2020 ( 7:00 – 16:30 hod.)Informace rodičům – MŠ Pražačka obnoví provoz od pondělí 25.5.2020 ( 7:00 – 16:30 hod.)

v režimu zvýšených hygienických opatření a opatření proti šíření respiračních chorob – co potřebujete s sebou pro vstup a při předání dítěte do MŠ?

1.Při prvním příchodu do školyČestné prohlášení (vyplněné) Čestné prohlášení k vyplnění _ docházka od 25.5. do 30.6.2020, roušky pro dítě (pro případ potřeby 2 ks v igelitovém sáčku – doplňovat dle potřeby), pročíst dodatek Školního řádu (viz www.msprazacka.cz, složka Aktuality) – podpisem v MŠ doloží, že tak učinil a dále pyžamko (zůstane v MŠ po celý týden).

2.Při každodenním příchodu do školy - lahvičku s pitím pro dítě (podepsanou; každý den si děti vezmou domů a ráno opět přinesou), roušku a jednorázové rukavice (pro vstup dospělé osoby do areálu), pro dítě oblečení do třídy (všechny děti se v šatně převléknou z oblečení, v němž přišly do školy)a zvlášť oblečení na ven (rodiče budou denně kontrolovat a dle potřeby doplňovat).

Prosíme všechny příchozí o vstřícný přístup a respektování všech nastavených opatření. Jedná se především o zajištění co možná největší bezpečnosti a ochrany zdraví dětí i zaměstnanců při pobytu v MŠ. Zejména organizace při příchodu a předávání dětí bude časově náročná, berte tuto skutečnost na vědomí a děti přivádějte s větší časovou rezervou (před vstupem do budovy bude každému dítěti změřena teplota – viz dodatek Školního řádu - viz odkaz níže).

Děti si v tomto období nebudou do školy nosit žádné osobní hračky.

Rodiče, kteří v tomto období přivedou své dítě do školy, si jsou vědomi faktu, že Mateřská škola Pražačka nemůže zaručit, že se jakékoli dítě nenakazí kapénkovou respirační chorobou, včetně COVID -19, a vzdávají se z tohoto titulu jakýchkoli právních nároků na náhradu újmy vůči MŠ i jejímu zřizovateli.

Výše uvedená opatření se mohou v průběhu období do 30.6.2020 změnit s ohledem na situaci a potřebná preventivní opatření v rámci celé ČR či v rámci MČ Praha 3.     

                                               Děkujeme za pochopení a spolupráci.

 

Školní řád_dodatek k 25.5.2020.pdf          Řád_venkovních_ploch k 1.9.19_od 25.5.20.pdf 

VNITŘNÍ ŘÁD ŠJ,aktualizace k 1.9.19..docx II_od 25.5.2020.pdf