Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Karanténa dětí ze tř.Tučňáci na pondělí 31.1.

Karanténa dětí ze tř.Tučňáci na pondělí 31.1.Vážení rodiče dětí ze třídy Tučňáci, oznamuji Vám, že na základě o víkendu obdržené informace bylo ve středu ve třídě dítě, které je od víkendu v izolaci s pozitivním testem. Na základě této informace spadají děti, které byly ve třídě přítomné ve středu 26.1. – do karantény. Paní učitelka má nařízenu karanténu také. Na některé děti ze třídy již platí karanténa minulá. Ovšem dle tohoto kontaktu děti ze středy musí zůstat v karanténě ještě v pondělí. Pro děti ze třídy Tučňáci, na které se karanténa nevztahuje, bude provoz zajištěn. Jelikož tuto informaci sděluji o víkendu z domova, omlouvám se, že nebyla všem odeslána informační SMS z mobilu MŠ. Během pondělního dopoledne obdržíte informaci a pokyny od hygieny formou SMS zprávy.

Děkuji za pochopení a spolupráci.

S pozdravem,

Gabriela Hermannová.