Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Karanténa pro děti ze tř.Sovičky a Tučňáci od 28.1.2022

Karanténa pro děti ze tř.Sovičky a Tučňáci od 28.1.2022Vážení rodiče, aktuálně nám byla sdělena informace o pozitivním testu dítěte ze třídy Sovičky. Z toho důvodu se dle pokynů hygieny na děti v kontaktu s touto osobou vztahuje povinná karanténa, a to od pátku 28.1. do PONDĚLÍ 31.1.2021 (povinných 5 dní od posledního kontaktu). Karanténa se tedy týká VŠECH dětí ze třídy Sovičky, které byly v úterý a středu ve školce a dětí ze třídy Tučňáci, které byly ve školce v úterý 25.1.2022. Doba karantény dítěte je uvedena v SMS zprávě, kterou obdržíte od hygieny během zítřejšího dne. Jen doplňuji, že děti po karanténě, které opět přijdou do školky, respirátor nenosí (MŠ jsou z tohoto pokynu vyjmuty).

Děkuji za pochopení a spolupráci.

Gabriela Hermannová.