Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Podmínky a průběh prázdninového provozu

Podmínky a průběh prázdninového provozuVážení rodiče, přihlásili jste své děti na prázdninový provoz. V souvislosti s opatřeními proti šíření COVID-19 pročtěte dále: Při prvním příchodu do MŠ (od 10.8.2020) odevzdáte opět nově vyplněná Čestná prohlášení. Dítě bude mít s sebou opět 2ks roušek (v igel.sáčku) a také lahvičku s pitím. Dětem bude opět ráno měřena teplota (u vstupu do třídy) a po vstupu do budovy jim budou ruce ošetřeny dezinfekcí (pokud nebudete mít rukavice, budou vám ruce ošetřeny dezinfekcí také). Pokud se u dítěte během dne objeví příznaky infekčního onemocnění či zvýšená teplota, je nutné si jej opět v co nejkratší možné době ze školky vyzvednout. Předem děkujeme za pochopení a spolupráci.      Čestné_prohlášení.pdf