Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Přeložení termínu semináře pro rodiče (z 25.11.)

Přeložení termínu semináře pro rodiče (z 25.11.)Datum konání:
25.11.2021

Vážení rodiče, oznamujeme všem zájemcům o seminář paní lektorky Nyklové - viz: Nyklová_Prevence vadného..._25.11.2021.docx, který se měl konat ve středu 25.11.2021 od 16:30 hodin, přeložení termínu konání z důvodu zpřísněných covidových opatřeních v ČR. Seminář bude přeložen zřejmě na jarní termín a budeme všechny v čas informovat. Vybrané platby za účast Vám budou od třídních učitelek vráceny.

Dále jsme pro vás připravili také velmi zajímavý seminář o zdravé výživě s odborným koučem Jakubem Polanským na čtvrtek 2.12.2021 - viz: Polanský_zdravá výživa_2.12.2021.docx. Tento seminář bude s největší pravděpodobností také přesunut, pravděpodobně na lednový nebo únorový termín.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši účast na obou seminářích v náhradních termínech.

S pozdravem,

za kolekttiv učitelek MŠ Gabriela Hermannová.