Akce v MŠ, léto 2019, v době mimo provoz

Oznámení o pracovních činnostech v mateřské škole během letních prázdnin,

v době od 1.7. do 11.8.2019:

V době přerušení provozu proběhnou v MŠ tyto plánované akce:

Pro letošní léto jsou na plánu pouze standardní údržbové práce, zejména výmalba přízemí včetně třídy Sluníčka a Pejskové (zde bude položena také nová podlaha a nový koberec) a výmalba šatny Tučňáků, která bude změněna na šatnu pro děti ze třídy Pejskové. Proběhne také výměna šatnových bloků za nové (pro třídu Tučňáci a Pejskové). Dále bude v přízemí proveden nátěr dveří.

Školní rok 2017/2018:

Všechny uvedené záměry byly naplněny, všechny práce a aktivity na péči o zlepšení prostředí v mateřské škole se o prázdninách podařilo ve spolupráci se zřizovatelem zrealizovat v daných termínech. Prázdninový provoz od poloviny srpna tak mohl proběhnout bez omezení a komplikací!!!

Oznámení o pracovních činnostech v mateřské škole během letních prázdnin,

v době od 2.7. do 12.8.2018:

V době přerušení provozu proběhnou v MŠ tyto plánované akce:

1)na zahradě školy dojde k pokácení 3 ks vzrostlých stromů, jejichž zdravotní stav byl odbornou firmou Treewalker vyhodnocen jako maximálně rizikový s nebezpečím pádu. Z důvodu zajištění bezpečnosti dětí bylo zřizovatelem schváleno jejich pokácení. Úbytek zeleně bude kompenzován výsadbou nových stromů (6ks) ještě v tomto roce.

Povolení a další náležitosti s tím spojené k nahlédnutí - viz odkaz: Povolení kácení 3ks stromů na zahradě MŠ.docx

2)další akce se uskuteční ve spolupráci se zřizovatelem - jedná se o vybudování sociálního zařízení pro šestou třídu (splnění zákonné povinnosti pro kapacitu MŠ 154 dětí). V suterénu budovy MŠ u jídelen a tělocvičny budou vybudována dětská WC a umyvadla pro 1 třídu. Z této akce, jenž je plně financována z rozpočtu MČ Praha 3, máme velkou radost a všechen personál mateřské školy se velmi těší, že i prostory v suterénu poskytnou dětem od září 2018 veškerý potřebný komfort!

3)v neposlední řadě proběhnou i jiné, standardní údržbové práce, zejména výmalba 1. patra včetně třídy Motýlci a Tučňáci a výmalba našeho velkého schodiště. Dále budou nově vymalovány všechny tři jídelny a varna i s gastro-zázemím ŠJ.

4)v plánu je také instalace povrchu ze Smartsoft materiálu na zahradě MŠ - část "Interaktivní hřiště",. Tato plocha by měla zejména sloužit našim chlapcům, kteří den co den hrají na velké zahradě fotbal v na hlínu vydřeném "plácku". Tato akce však ještě není schválena zřizovatelem a je pravděpodobné, že její realizace bude posunuta na podzim 2018 nebo jaro 2019. Moc bychom si přáli, aby to bylo ještě v létě :-).