Úvod > Třídy > Motýlci > Listopad ve třídě Motýlci

Listopad ve třídě Motýlci

Vzhledem k stále platným nastaveným opatřením dochází i v tomto měsíci k přesouvání plánovaných akcí na pozdější termíny. Program se Zdravotníky s.r.o. je odložen na 2.12.2020 (vybíráme 110,-Kč, z toho 80,-Kč bude hrazeno z peněz vybraných na neuskutečněnou akci - dendrologická zahrada). Prozatím děkujeme všem rodičům, kteří si mohou v tuto dobu ponechat své děti doma a věnují se s nimi činnostem v rámci nabídky pro předškolní vzdělávání dle našich doporučení (viz web MŠ, pracovní sešity a pracovní listy do sešitu na domácí úkoly).

18.11. dopoledne: Mobilní planetárium v MŠ (program proběhne v prostoru mobilního planetária - děti budou mít cca 30 minut ústa a nos krytá rouškou), vybíráme 60,-Kč.

25.11.dopoledne: Muzikantská pohádka (divadelní představení v MŠ)