4.6. od 16:30 - Opékání buřtů na velké školní zahradě. Budeme s dětmi na třídách, děti si vyzvednete na třídě a dál už budou děti pod vaším dohledem. Pro každé dítě ze školky budou k dispozici 2 buřty. Pokud budete chtít opéct buřty i sobě nebo sourozencům, přineste si prosím vlastní.
16.6. v 17:00 – Rozloučení se školkou. Zveme vás na závěrečné rozloučení se školkou. Poprosíme rodiče o pohoštění, zejména ovoce a džusy. Počítejte s tím, že rozlučka bude akční, vezměte si na sebe proto pohodlné, ideálně sportovní oblečení????
17.6. - Sportovní den v areálu Pražačka
29. a 30.6. je MŠ v provozu. Nahlaste nám prosím, zda v MŠ budete nebo ne.
Přejeme vám krásné prázdniny a šťastný vstup do nové etapy života vašich dětí.