Úvod > Třídy > Sluníčka > Informace po prázdninách

Informace po prázdninách

Domácí úkoly

Protože jsme už předškoláci, tak se budeme malinko připravovat na školu. Budeme potřebovat vícestránkový nelinkovaný sešit A4 - obalený, který bude podepsaný a uložený ve školce. Každé úterý do něj dostanou děti úkol, který budou vypracovávat doma. Vypracovaný úkol přinesou děti do pondělí do školky.

Předplavecká výchova

Předplavecká výchova bude probíhat v úterý od 13:00 hod do 13:40 hod. Děti potřebují: batůžek a v něm plavky v igelitovém sáčku, ručník a děvčata koupací čepici. Přineste do MŠ tekuté mýdlo s pumpičkou. Přihlášky si budete moci vyzvednout ve třídě.

Cena: 954 kč (18 lekcí a´ 53 kč)

POZOR!!!!!!!!!! Začínáme v úterý 10. 9. a končíme 28. 1. 2020

Angličtina

Výuka bude probíhat od 26. 9. do 4. 6. ve čtvrtek v odpoledních hodinách. Přihlášky si budete moci vyzvednout ve třídě.

Čtecí babička

Každý pátek k nám do třídy přijde čtecí babička p. Barnová a bude číst dětem po obědě před odpočinkem pohádkové příběhy.

Školka v přírodě

Odjezd na ŠvP je 9. 10. 2019 v 13:00h

Místo odjezdu: Autobusové nádraží Na Knížecí – před hotelem Akcent

(Trasa metra B, stanice Anděl, Výstup směr – Ženské domovy, Na knížecí, do ul. Stroupežnického.)

Příjezd: 18. 10. 2016 kolem 11:00 – 12:00h – Autobusové nádraží Na Knížecí

Cena: 3000kč

Před variabilním symbolem připište „5“

Příklad: 5338