Úvod > Třídy > Sluníčka > Vítáme vás ve Sluníčkách!

Vítáme vás ve Sluníčkách!

Vážení rodiče,

vítáme vás v novém školním roce, který přinese nové akce, ale i nějaké povinnosti spojené s předškolní výchovou. Pro osvěžení informací o začátku školního roku se podívejte do Aktualit.

V září potřebujeme:

• Balíček 10ks papírových kapesníků
  • 1x sešit A4 (na domácí úkoly)
  • Lepidlo Kores
  • Vyplnit a donést přihlášku na školu v přírodě 18. 10. - 25. 10.(zájemci nejpozději do 23. 9. 22, přihláška je k dispozici na třídě)
  • Na třídě podepsat seznámení se školním řádem pro tento školní rok

Stále akce:

• Plavání – pondělí od 13:00 do 13:40. Děti možno vyzvedávat buď před bazénem ve 14:00 nebo v MŠ od 15:15 hod, cena: 1 330Kč (á 70kč, 19lekcí), fotografie z lekcí naleznete na https://msprazacka.rajce.idnes.cz/ (+ přihlašovací údaje)
  • Angličtina – čtvrtek (odpoledne), platí se na účet p. lektorce

Školné

• Platí pouze děti střední věkové skupiny, tj. 4-5 let, výše školného činí 836,- měsíčně.
  • Předškoláci školné neplatí.

Co nás čeká v září?

• 1. 9. Začátek nového školního roku
  • 8.9. „O sedlákovi a bramboře“,Divadelní představení spojené s dílnou pro děti, vybíráme 100kč
  • 8. 9. Třídní schůzky od 16:30 hod. Začneme společně ve třídě Pejsci a cca od 17:30 se sejdeme u Sluníček, kde probereme záležitosti týkající se přímo naší třídy
  • 21.9. O námořníku Čepičkovi. Divadlo Basta Fidli. Vybíráme 50,- Kč.
  • 22. 9. Poníci v MŠ, cena: 150Kč
  • 22. 9. "Bramboriáda" od 16h, akce na školní zahradě pro rodiče a děti navštěvující MŠ

Těšíme se na setkávání v průběhu celého školního roku.

Klára a Pavlína