Úvod > Třídy > Sovičky > Září

Září

Milé děti, milí rodiče,

doufáme, že jste si o prázdninách odpočinuli a těšíte se stejně jako my na nový školní rok. Prosíme, sledujte webové stránky s informacemi o začátku školního roku se podívejte do Aktualit.

V září nás čekají tyto aktivity:

1.9.21 Příchod do třídy Soviček

14.9.21 Třídní schůzky od 16:30. Nejprve společně ve třídě Pejsci, poté u nás v Sovičkách cca od 17:15

22.9.21 Ptačí cirkus - divadlo Basta-fidli 9.30h

22.9.21 Poníci opět v MŠ, vybíráme 150,-. Pokud máte doma starý chléb či deky / ručníky, přineste je do školky. Podpoříte tím zvířátka z Mobilního zvěřince.

30.9.21 Bramboriáda od 16:30 na velké zahradě.

Můžete si také nastavit upozornění na novou zprávu ve svých mobilech v rámci nastavení EDITACE. Mnohým rodičům tak chodí i info o vloženém jídelníčku ŠJ.

Přejeme vám všem i vašim dětem bezproblémový nástup a pohodové a příjemné dny, které s námi prožijete.

S pozdravem Petra a Monika