Úvod > Třídy > Tučňáci > Vítáme vás u Tučňáků!

Vítáme vás u Tučňáků!

Naše třída v září vítá jak děti, které minulý školní rok navštěvovaly Pejsky, tak i pár nových kamarádů. Budeme se vzájemně poznávat, společně si hrát a vymýšlet třídní pravidla tak, aby nám všem bylo ve školce dobře.

Děti v MŠ potřebují:

• do šatny pytel na ramínku na oblečení
  • přezůvky ideálně bez zavazování a zapínání, pevná pata a plná špička, bílá podrážka
  • náhradní sadu oblečení pro případ "nehody" (ponožky, tričko, legíny/tepláčky, slipy/kalhotky)
  • oblečení do třídy (lehké tričko, legíny/tepláky)
  • oblečení na ven dle počasí, které se může umazat (zvláštní tepláky/legíny)
  • lahvičku na pití (určena k dodržování pitného režimu na zahradách / v průběhu dne ji doplňujeme vodou), kterou ráno přinesete a při odchodu si ji odnesete domů
  • prosíme VŠE PODEPSAT!

Na 1. pololetí vybíráme:

• balík 10 ks papírových kapesníků
  • dobrovolně 1 balení vlhčeného toaletního papíru
  • 100,- Kč na králíka Barču

Co nás čeká v září

• 8.9. Třídní schůzky - vážení rodiče, zveme vás na třídní schůzky, které se konají ve čtvrtek 8.9.2022 od 16:30 hodin. Nejprve se společně s ostatními rodiči sejdeme ve třídě Pejskové, kde základní informace sdělí paní ředitelka a hospodářka, poté se ostatní rozejdou na jednotlivé třídy, kde sdělí další informace třídní učitelky. Prosíme o účast zejména rodiče nově nastupujících dětí (první dítě v MŠ). Prosíme o účast nejlépe 1 rodiče a bez dětí.
  • 8.9. Ekodivadlo O Sedlákovi a bramboře - divadlo v MŠ - vybíráme 50,-Kč

• 21.9. O námořníku Čepičkovi - divadlo Basta Fidli v MŠ - vybíráme 50,- Kč.
  • termín bude upřesněn - Poníci opět v MŠ - vybíráme 150,- Kč. Pokud máte doma starý chléb či deky/ručníky, přineste je do školky. Podpoříte tím zvířátka z mobilního zvěřince.
  • termín bude upřesněn - Bramboriáda - od 16:00 na velké zahradě.

Pro další potřebné informace sledujte prosím zejména složku AKTUALITY a složku této třídy. Můžete si také nastavit upozornění na novou zprávu ve svých mobilech v rámci nastavení EDITACE. Mnohým rodičům tak chodí i info o vloženém jídelníčku ŠJ.

Těšíme se na setkávání v průběhu celého školního roku.

M+M (Martina a Maruška)