Úvod > Třídy > Tučňáci > Projekt "Se Sokolem do života"

Projekt "Se Sokolem do života"

Vážení rodiče,

naši třídu jsme zapojili do celoročního projektu „Se Sokolem do života“, který pohybově rozvíjí Vaše děti.

Cílem projektu je motivace předškolních dětí k pohybu a naučit děti, že pohyb je přirozená součást života.

Každé dítě dostalo dva sešítky – jeden pro zaznamenávání úspěchů v MŠ, druhý s rozšiřujícími aktivitami pro domácí plnění.

Další informace a zajímavé tipy najdete na webových stránkách a sociálních sítích projektu:

www.sesokolemdozivota.cz

Facebook: Se Sokolem do života

Instagram: sesokolemdozivota

YT kanál: Sokol - Česká obec sokolská

Tip pro rodiče: Sokolský běh republiky

„Vyběhněte s námi vstříc oslavám republiky a zúčastněte se jednoho z více než 60 běhů po celé ČR. V pátek 28. října se těšíme nejen
na dospěláky, ale i děti, které budou mít svůj běh ve dvou věkových kategoriích. Informace o jednotlivých lokacích a trasách najdete na www.behrepubliky.cz.
V rámci pražského závodu se před dětskými závody můžete těšit na rozcvičku se sokolíkem Pepíkem.“