Úvod > Třídy > Veverky > Co nás čeká v říjnu?

Co nás čeká v říjnu?

Fond Sidus

Možnost zakoupit za 50 kč na třídě sešitek "Divocí lepící" a přispět nemocným dětem. S Fondem Sidus dlouhodobě spolupracujeme. Děkujeme

Přírodniny

Můžete nosit do třídy různé druhy přírodnin (kaštany, žaludy, bukvice, oblázky, šišky, ulity atd.) Budeme je s dětmi využívat.

Povídání o koních 7. 10.

Vybíráme 120 kč, v hotovosti na třídě

• Mobilní zvěřinec přiveze k nám na zahradu shetlandské poníky a oslíka.
  • Seznámí děti s životem koní, povědí si, jak se o ně starat, jak je krmit, jak se k nim chovat.
  • Děti si budou moci koníky pohladit, vyhřebelcovat, povodit na vodítku a nakonec se na nich budou moci i povozit.

Jak můžete pomoci MOBILNÍMU ZVĚŘINCI?

• Přineste do školky usušené pečivo a my ho 7. 10. předáme zvířátkům. Budou moc rádi!!!
  • Máte doma staré osušky a ručníky, které byste vyhodily? Přineste je do školky a my je předáme. Zvířátka je ještě využijí.

Předem děkujeme

Státní svátek 28. 10.

Podzimní prázdniny 29. 10. a 30. 10.

MŠ v provozu. Nahlaste prosím na třídě přítomnost/nepřítomnost vašeho dítěte v těchto dnech.