Úvod > Třídy > Veverky > Projekt "Se Sokolem do života"

Projekt "Se Sokolem do života"

Datum konání:

Vážení rodiče,

naši třídu jsme zapojili do celoročního projektu „Se Sokolem do života“, který pohybově rozvíjí Vaše děti.

Cílem projektu je motivace předškolních dětí k pohybu a naučit děti, že pohyb je přirozená součást života.

Každé dítě dostalo dva sešítky – jeden pro zaznamenávání úspěchů v MŠ, druhý s rozšiřujícími aktivitami pro domácí plnění.

Další informace a zajímavé tipy najdete na webových stránkách a sociálních sítích projektu:

www.sesokolemdozivota.cz

Facebook: Se Sokolem do života

Instagram: sesokolemdozivota

YT kanál: Sokol - Česká obec sokolská

Tip pro rodiče: Sokolský běh republiky

„Vyběhněte s námi vstříc oslavám republiky a zúčastněte se jednoho z více než 60 běhů po celé ČR. V pátek 28. října se těšíme nejen
na dospěláky, ale i děti, které budou mít svůj běh ve dvou věkových kategoriích. Informace o jednotlivých lokacích a trasách najdete na www.behrepubliky.cz.
V rámci pražského závodu se před dětskými závody můžete těšit na rozcvičku se sokolíkem Pepíkem.“