Úvod > Třídy > Sovičky > leden

leden

Co nás čeká v lednu.

12.1. středa Mobilní planetárium ,, Jak měsíc putoval ke Slunci" - vybíráme 100kč.

27.1. čtvrtek divadlo v Mš - ,, Kdo naslouchá, rozumí" - zdarma

Pro rodiče holčiček:

Každou středu chodíme cvičit do tělocvičny. Tělocvična je vybavena sportovním nářadím a náčiním, na podlaze máme měkký koberec. Děti cvičí bosky, jen v tričku a kalhotkách / trenýrkách. Prosíme, abyste v tento den neoblékali holčičkám šatičky. Bohatě stačí legíny či tepláčky a tričko. Z důvodu bezpečnosti nemůžeme děti v šatičkách pouštět na nářadí a ani prostná cvičení pro ně nejsou pohodlná.

Toto oblečení se však netýká jen tělocvičny. Ve třídě cvičíme každý den princeznovské šaty, které si často holčičky ani nemohou samy svléci, protože se zapínají vzadu, nejsou z tohoto důvodu vhodné. Můžeme-li poprosit, dávejte dětem co nejjednodušší a nejpohodlnější oděv. Princeznovské a "vílové" šaty si užijeme na karnevalu. Děkujeme.