Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Důležitá zpráva rodičům dětí ze třídy Tučňáci!

Důležitá zpráva rodičům dětí ze třídy Tučňáci!Vážení rodiče, dnešním dnem (neděle 13.12.) byla pozitivně testovaná paní učitelka ze třídy Tučňáci. Po předběžné konzultaci s pracovnicí Hyg.stanice pro děti a dorost HMP jsem nucena vás upozornit, že v pondělí 14.12. nemůžeme děti ze třídy Tučňáci, které byly v pátek 11.12. ve školce, přijmout. Během pondělního dopoledne obdržíte další podrobné informace. Je velmi pravděpodobné, že vaše děti, pokud byly v pátek 11.12. dopoledne ve školce, budou muset nastoupit do karantény, a to až do 21.12.2020 a 5.-7- den (tzn. mezi úterým 15.12. až čtvrtkem 17.12.) by měly být otestovány. Tato nenadálá situace nás všechny velmi mrzí a doufáme, že se vše následně obejde bez zdravotních projevů u vašich dětí. Na děti z ostatních tříd se po jednání s hygieničkou žádná omezení nevztahují.  Děkuji za pochopení a spolupráci. G.Hermannová.