Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > informace k "Balíčku opatření pro občany hl.města Prahy"

informace k "Balíčku opatření pro občany hl.města Prahy"Vážení rodiče, Magistrát hl. m. Prahy vydal balíček „Opatření ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti v Praze do konce roku 2022 a pro rok 2023“.

Podrobné informace naleznete na nástěnkách u tříd v budově MŠ.

Podání vyplněné žádosti za účelem čerpání prostředků je možné do 14.10.2022 ředitelce MŠ prostřednictvím třídních učitelek.

Žadatel může žádost vyplnit pouze pro dítě, které má trvalý pobyt na území hl.města Prahy. Pravdivost údajů uvedených v žádosti stvrzuje žadatel čestným prohlášením v žádosti. Pokud se situace žadatelů v průběhu čerpání úlevy změní, je povinen neprodleně oznámit tuto skutečnost škole.

Ředitelka školy Vás do 1. 11. 2022 vyrozumí, zda může být Vaší žádosti vyhověno. Na období do 31.10. 2022 se žádost nevztahuje.

Gabriela Hermannová