Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace k možné účasti zaměstnanců školy na jednodenní stávce pracovníků škol dne 27.11.

Informace k možné účasti zaměstnanců školy na jednodenní stávce pracovníků škol dne 27.11.Vážení rodiče, ČMOS PŠ vyzývá pracovníky škol k účasti na jednodenní stávce, která je ohlášena na pondělí 27.11.2023.

S velkou pravděpodobností se do stávky zapojí i zaměstnanci naší školy.

Důvody stávky jsou uvedeny v oznamovacím letáku ČMOS PŠ, který přikládám: vystrazna_stavka_letacek_final_2.pdf

Vzhledem k tomu, že se např. nedaří dlouhodobě obsadit pozici uklízečky MŠ kvalitní a spolehlivou pracovnicí (není divu, když tabulkově nabízená hodinová mzda je 113,-Kč/hod.), je i z naší strany podpora důvodů vedoucích ke stávce nutná a opodstatněná.

Chceme se tímto připojit k podpoře zejména zvýšení platů provozních zaměstnanců škol, bez nichž se řádné zajištění provozu a chodu školy neobejde, a kteří jsou důležitou a nedílnou součástí kvalitní péče o vaše děti v mateřských školách.

 

                            Za kolektiv zaměstnanců Gabriela Hermannová.