Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Oprava-Informace k ukončení karantény – děti ze třídy Veverky a Pejskové

Oprava-Informace k ukončení karantény – děti ze třídy Veverky a PejskovéVážení rodiče, před malým okamžikem mi opět volala pracovnice hygienické stanice a omlouvala se za další upřesnění karantény dětí z Veverek a Pejsků. Chyba byla opět na straně hygieny a níže uvedené (pro ty z vás, kteří již zprávu četli) OPRAVUJI: ve středu mohou do MŠ děti ze třídy Pejsků a ty děti z Veverek, které byly ve školce minulý týden do čtvrtka. Děti z Veverek, které byly ve školce ještě v pátek a jejich paní učitelky, mohou do školky až od čtvrtka 20.ledna. Paní učitelky Klára a Ivana mají ještě do středy nařízenu karanténu a pokud zítra děti přivedete (ty, které do školky mohou), budou rozděleny do ostatních tříd (nemohu bohužel jinak zajistit provoz této třídy). Omlouvám se za tento zmatek a děkuji za pochopení.

zpráva před opravou (oprava z 18.1. ve 13:50 hod.):

Vážení rodiče, po dvoudenní intenzivní komunikaci s několika pracovnicemi Hygienické stanice pro děti a dorost HM Prahy jsem snad dospěla ke konečným, a doufám, že platným, pokynům. Dle posledních právě získaných pokynů vám všem tedy sděluji, že všechny děti, kterým byla včera oznámena karanténní opatření, mohou již zítra, a to ve středu 19.1.2022, zpět do mateřské školy.

Za období „Covidových opatření“ jsem se ještě nesetkala s tak odlišnými pokyny ze strany pracovnic hygieny. Omlouvám se všem za vzniklé rozpory v datech a předem děkuji za pochopení.

Gabriela Hermannová.