Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nabídka příměstských táborů Nové Trojky

Nabídka příměstských táborů Nové TrojkyVážení rodiče, předávám k případnému využití níže uvedenou nabídku na možnost přihlášení dětí od 3 let na příměstský tábor v červenci a srpnu 2021 od paní Vlkové:

letáček: Plakát letní příměstský tábor od 3 let.jpg s informací o příměstských táborech pro děti od 3 let, které pevně věříme, že budeme od 19. 7. do 27. 8. 2021 v týdenních turnusech. Pro děti je připravený na každý týden jiný program pod vedením našich zkušených lektorů. 

Cena za týden je 1.500 včetně oběda a 2 svačin. Rodiče se nemusí bát, v případě, že bychom příměstské tábory nemohli kvůli epidemiologickým omezením pořádat, bude celá částka za příměstský tábor vrácena.

Budeme moc rádi, pokud budete o tomto programu rodiče informovat. V případě, že by chtěli rodiče dítě rovnou přihlásit, mohou tak učinit na následujícím odkaze - https://nova-trojka.webooker.eu/Courses?semesterID=21756.

Děkuji a přeji hezký den, 

Veronika Vlková
Rodinné a kulturní centrum Nová Trojka
Jeseniova 519/19, 130 00 Praha 3

tel.: +420 732 200 198
veronika.vlkova@novatrojka.cz
www.nova-trojka.cz