Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pomoc pro MŠ v obci Mikulčice

Pomoc pro MŠ v obci MikulčiceVážení rodiče a přátelé školy,

obracíme se na vás všechny s prosbou o finanční příspěvek mateřské škole v obci Mikulčice, která byla zásahem tornáda také srovnána se zemí. Bereme tuto aktivitu jako gesto solidarity v těžké situaci kolegyň, rodičů i dětí z této postižené obce.

Příspěvek můžete zaslat přímo na nově otevřený účet pro sponzorské dary této mateřské školy v obci Mikulčice, a to na číslo:

181031286/0300, do zprávy pro příjemce napište: pomoc MŠ.

Pokud budete na svůj finanční dar požadovat darovací smlouvu, obraťte se prosím na paní Mgr. Květu Hrbkovou, která je této aktivity iniciátorkou (Jednatelka a výkonná ředitelka společnosti Alkion centrum s.r.o.

Vzdělávání dospělých, supervize, psychologické poradenství                                           

Štichova 598/6 Praha 4 Háje 149 00

Tel. 777 012 983, www.alkion.cz).

Předem děkujeme za Vaši pomoc.

Za kolektiv MŠ Pražačka, Gabriela Hermannová.

2569910-p2021062604469.jpeg