Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Tip na knihu a podcast: Maličkosti, J. Halda

Tip na knihu a podcast: Maličkosti, J. HaldaKniha Maličkosti, na které byste při výchově dětí neměli zapomínat, je populárně naučnou publikací, která vás provede těmi nejvýznamnějšími obdobími v životě dítěte. Autor popisuje jevy, které by měly v životě dítěte nastat, aby z něj mohl vyrůst dospělý člověk, jenž žije vnitřně spokojený život. Autor čerpá nejen z odborné literatury, ale hlavně ze své dlouholeté terapeutické praxe. Kniha vede k přemýšlení o sobě, o svých dětech, o partnerovi, o rodičích, o vztazích, o lidech… Je to jakýsi manuál, k němuž se můžete kdykoliv vrátit.

Mgr. Jiří Halda je speciální pedagog, lektor a rodinný terapeut. Orientuje se na poruchy chování a učení a rodinné vztahy. Je autorem knížky Maličkosti, na které byste při výchově dětí neměli zapomínat a spolu kolegou a kamarádem Markem Hermanem napsali knížku Jsi tam, brácho?

K poslechu doporučujeme rozhovor s J. Haldou na téma předškolní věk.