Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Třídní schůzky 8.9.2022 od 16:30 hodin

Třídní schůzky 8.9.2022 od 16:30 hodinVážení rodiče, zveme vás na úvodní třídní schůzky, které se konají ve čtvrtek 8.9.2022 od 16:30 hodin. Nejprve se společně s ostatními rodiči sejdeme ve třídě Pejskové, kde základní informace sdělí paní ředitelka a hospodářka, poté se ostatní rozejdou na jednotlivé třídy, kde sdělí další informace třídní učitelky. Prosíme o účast zejména rodiče nově nastupujících dětí (první dítě v MŠ) a dětí předškoláků (informace o školce v přírodě, předškolní přípravě atd.). Prosíme o účast nejlépe 1 rodiče a bez dětí (děti, které ten den zůstávají na spaní ve školce si po úvodní hromadné schůzce mohou rodiče převzít ve svých třídách). Těšíme se na setkání. S pozdravem za personál MŠ Pražačka Gabriela Hermannová.