Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis z třídní schůzky konané dne 10.9.:

Zápis z třídní schůzky konané dne 10.9.:Zápis z třídní schůzky dne 10.9.2020

 

Vítejte v novém školním roce! Všechny pracovnice Mateřské školy Pražačka se snažily nachystat pro všechny děti pěkné, čisté a něčím nové prostředí. Těšíme se na vás a doufáme, že zde všechny děti prožijí veselý, milý a zajímavou a příjemnou činností naplněný školní rok!          

Ve čtvrtek 10.9.: od 16:30 hodin zveme rodiče na třídní schůzky (nejprve společná část, poté ještě v jednotlivých třídách). V souvislosti s nastavenými opatřeními k omezení šíření respiračních chorob prosíme o účast pouze 1 rodiče (neberte prosím s sebou své děti). Po dobu třídní schůzky mějte zakrytá ústa a nos rouškou.

Zápis ze schůzky bude uveřejněn na webu MŠ.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou!