Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Umístění dětí rodičů v IZS_pokyny

Umístění dětí rodičů v IZS_pokynyVážení rodiče,

pro Vaši informaci sdělujeme, že děti, které by měly navštěvovat uzavřené školy,  nahlašuje zaměstnavatel vybraných profesí  (dle nařízení primátora ) na odbor SML MHMP, který následně rozřazuje děti do jednotlivých škol. Podrobnější info , jak nahlašovat děti přes zaměstnavatele rodičů je uvedeno na těchto webových stránkách:

 

http://skoly.praha-mesto.cz/88614_Informace-o-nezbytne-peci-o-deti-za-nouzoveho-stavu-pro-zamestnavatele-zajistujici-kritickou-infrastrukturu

Dle informace z OŠ MČ Praha 3 by pro děti z mateřských škol Prahy 3 měla být v provozu dětská skupina v ZŠ Náměstí Jiřího z Lobkovic. Jak ale patrno z pokynů výše uvedených, rozdělovat děti budou na odboru SML MHMP.

Informace od MČ Praha 3:

odkaz na článek „Zajištění péče o děti pracovníků IZS na Praze 3“, link: https://www.praha3.cz/samosprava/dulezite-informace/pece-o-deti-pracovniku-izs-na-praze-3-n919274.htm

 

Děkuji za Váš čas. S pozdravem,

Gabriela Hermannová.