Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výstava doma vyrobených betlémů_ukončení

Výstava doma vyrobených betlémů_ukončení3 vítězné Betlémy 2023.jpg

Vážení rodiče,

chceme touto cestou všem zúčastněným poděkovat za nádherné, doma s dětmi vyrobené betlémy. Přehlídka vaší kreativity byla nad očekávání pestrá a všechny nás překvapilo, kolik z vás se s dětmi o betlém pokusilo. Nápady byly opravdu mnohdy překvapující. Myslím, že výstavka ve vestibulu potěšila všechny příchozí. Hlasování o volbě tří nej bylo taktéž hojné.

Majitelům třech zvolených bude předána symbolická cena (dětem). I v letošním roce tuto akci uspořádáme a těšíme se na další nápady a výrobky.

Výstavu betlémů tímto k pátku 12.1.2024 ukončujeme a prosíme všechny, jejichž betlémy jsou vystavené, aby si je již odnesli domů.

S pozdravem

za kolektiv učitelek Gabriela Hermannová.