Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do MŠ na šk.rok 2023_24_info rodičům

Zápis do MŠ na šk.rok 2023_24_info rodičůmVážení rodiče, na https://zapisdoms-praha3.praha.eu můžete sledovat průběh příjimacího řízení pro vaše dítě ve všech mateřských školách, kde jste podali žádost o přijetí. Pro nepřijaté děti nabízí MČ Praha 3 ještě možnost podání žádosti na jediná volná místa, a to v ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta. Pokud je zřejmé, že vaše dítě nebude v žádné MŠ přijato, a máte o umístění dítěte od září 2023 zájem, obraťte se prostřednictvím e-mailu či telefonicky na ZŠ a MŠ Jar.Seiferta, a to bez prodlení, nejlépe do konce tohoto týdne - tedy do 26.5.2023. Žádost o přijetí s potvrzením od lékaře můžeme dané MŠ předat. Děkuji za pochopení. S pozdravem Gabriela Hermannová.