Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Změny v pravidlech pro testování a v opatřeních k uložení karantény nebo izolace od 19.2.

Změny v pravidlech pro testování a v opatřeních k uložení karantény nebo izolace od 19.2.Vážení rodiče, od 19.2.2022 se mění nařízení a opatření v souvislosti s testováním zaměstnanců a povinných karanténách a izolacích při pozitivním PCR testu. Dle pokynu MŠMT, viz: priloha_1001149155_0_Informace ke změně maloobchodu a ke zrušení testování.pdf se již nenařizuje karanténa jedincům po kontaktu s pozitivně testovanou osobou. Pozitivně testované osobě (i dítěti) bude nově nařízena izolace v délce 7 dní.                                   

Děkujeme všem za pochopení a spolupráci v uplynulých nelehkých týdnech a věříme, že nově nastolená opatření se pozitivně odrazí i v provozu školy.

S pozdravem,

Gabriela Hermannová.