Úvod > Třídy > Motýlci > Vítají vás Motýlci

Vítají vás Motýlci

Milí rodiče, milé děti,

vítáme vás ve třídě Motýlků. Čas letí jako voda a ti nejmladší z nás jsou už předškoláci! Život v předškolní třídě bude o poznání dynamičtější než v předešlých letech. Děti budou postupně vedeny k co největší samostatnosti a bude pro ně připraveno více akcí i úkolů. Rády bychom vás proto motivovaly k účasti na třídní schůzce ve čtvrtek 7. 9. 2023, kde budeme o konkrétních aktivitách hovořit podrobněji. Neváhejte se na nás kdykoliv s důvěrou obrátit. Pevně věříme, že si celý předškolní rok společně užijeme!

Na další setkávání se těší Jana + Vendula

Čeká nás v září...

4. 9. První den v Motýlcích!

7. 9. Třídní schůzky. Od 16:30 hod. společné, následují schůzky na třídě. Důležité! V rámci druhé části schůzek, budou předány informace ke školce v přírodě (2. – 10. 10. 2023) a proběhne závazné přihlašování na ŠvP.

12. 9. Začátek plavání. S sebou: plavky, ručník, čepici (děti s dlouhými vlasy), igelitový sáček na mokré plavky. Vše v batůžku na záda. Cena na 1. pololetí bude upřesněna.

20. 9. Kdo si hraje, nezlobí. Edukační program s didaktickým materiálem. Zdarma.

22. 9. Poníci v MŠ. Vybíráme 150,-. Na zub můžete přinést koníkům mrkev, jablka či tvrdý chléb. Děkujeme.

26. 9. Bramboriáda. Od 16:00 hod. na velké zahradě. Tradiční soutěžní odpoledne s vůní bramboráku a lahodnými nápoji.

Pro předškolní přípravu budou děti potřebovat:

• Sešit A4 nelinkovaný s pevnějšími deskami nebo v silnějším obalu
  • Lepicí tyčinka Kores ideálně o hmotnosti 20g

V září vybíráme: Balík papírových kapesníků nebo jednu krabici „tahacích“ papírových kapesníků.

Informace k angličtině: Vzhledem k velkému počtu přijatých předškoláků v tomto školním roce je počet míst v kurzu AJ omezen. Zájemci se podepíší na zápisový arch na nástěnce u šatny, přihlášky si vyzvedněte u třídních učitelek. První lekce proběhne 12. 10. 2023. Cena 2.150,- na 1. pololetí.