Úvod > Třídy > Pejskové > Aktuální informace rodičům k provozu MŠ od středy 18.11.2020:

Aktuální informace rodičům k provozu MŠ od středy 18.11.2020:

Vážení rodiče, všech 6 provozních pracovnic se po karanténě a negativních testech může opět navrátit do MŠ. V průběhu uzavření školy byly ovšem pozitivně testované dvě paní učitelky a další dvě jsou do konce týdne v karanténě. Plníme všechny pokyny dané pracovníky hygienických stanic.  Z tohoto důvodu však opět žádáme, zda můžete své děti ještě ponechat doma a přivést do školky jen ti z vás, kteří skutečně pracují. Žádáme zároveň o striktní dodržování nastavených opatření – před vstupem do budovy si nasadit roušku a u vchodu si dezinfikovat ruce! Dále upozorňujeme, že učitelky nebudou přebírat od rodičů děti vykazující známky respiračního onemocnění (rýma, teplota nad 36,9°C nebo kašel, bolest hlavy – zjistíme-li během dne, rodič je povinen neprodleně zajistit vyzvednutí dítěte ze školky).  Vše je nastaveno z důvodu co největšího zabezpečení šíření nákazy Covid-19 a pro ochranu vašich dětí i našich zaměstnankyň.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.