Úvod > Třídy > Pejskové > Oznámení o další pozitivně testované pracovnici MŠ dne 9.11.2020

Oznámení o další pozitivně testované pracovnici MŠ dne 9.11.2020

Vážení rodiče, bohužel, k dnešnímu večeru máme další pozitivně testovanou, tentokrát paní uklízečku. Zbylé dvě paní uklízečky jsou od úterý 10.11. v karanténě. Vzhledem k těmto okolnostem proběhnou v úterý 10.11. v dopoledních hodinách další potřebná jednání ředitelky školy s pracovnicí Hygienické stanice pro děti a dorost hlavního města Prahy a s vedoucí Odboru školství MČ Praha 3. V tuto chvíli je velmi pravděpodobné, že MŠ Pražačka bude od středy 11.11. do pátku 13.11. (nebo až do pondělí 16.11.) UZAVŘENA. O dalším postupu vás během zítřejšího dne budeme ještě informovat. Děkuji za pochopení z vaší strany a doufám, že od středy 18.11. bude již provoz MŠ v normálních kolejích.