Úvod > Třídy > Pejskové > Oznámení o skupině dětí rodičů vybraných profesí_prezenční docházka

Oznámení o skupině dětí rodičů vybraných profesí_prezenční docházka

Vážení rodiče, s ohledem na všechny pokyny, nařízení a opatření, která vstupují v platnost od pondělí 12.4.2021 v souvislosti s otevřením MŠ pro prezenční docházku předškolních dětí a dětí rodičů vybraných profesí oznamuji, že jedním z nařízení je povinnost vytvořit ve třídách skupiny pouze do počtu 15 dětí.

Mladší děti (ne předškoláci) rodičů vybraných profesí priloha_892337705_1_INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 12. DUBNA 2021.docx.pdf budou od pondělí 12.4. tvořit společně skupinu ve třídě Veverky.

Snažíme se o co nejvhodnější nastavení podmínek v rámci vydaných Manuálů MŠMT k této situaci a doufáme, že budou z Vaší strany přijata s pochopením.

S pozdravem, Gabriela Hermannová.