Úvod > Třídy > Sluníčka > Informace ke spuštění distančního vzdělávání pro děti s povinnou předškolní docházkou

Vážení rodiče, nastavily jsme formu distančního vzdělávání pro vaše děti – předškoláky. Pro vstup do naší Google učebny je třeba Vaše přihlášení. Z toho důvodu je nutné, aby jeden z rodičů měl vytvořený účet na gmail.com. Tento e-mail (někteří z Vás si jej budou muset založit) je nutné zaslat na martina.dalibova@msprazacka.cz, abychom jej vložily do systému a na tento e-mail vám budou chodit odkazy k přihlášení (v google učebně budou zadány úkoly a činnosti ke splnění do určitého data a dále odkaz na on-line setkávání). Vše si podrobně vysvětlíme při setkání v úterý 9.3.2021 od 14:30 hodin (přes google meet). Při tomto setkání bude nutná přítomnost dítěte s rodičem. Je tedy třeba, abyste adresu na gmail zaslali nejpozději do soboty 6.3.2021, abychom včas vše dokončili z naší strany. Až Vám do uvedeného gmailu přijde odkaz, klikněte na JOIN a dále na ZAPSAT SE. Vstoupíte tím do učebny své třídy a můžete s dětmi začít pracovat a tvořit dle pokynů. Je také třeba splnit termín pro odevzdání (zpravidla do týdne, tak, jako s úkoly ze školky). Bohužel, povinná předškolní docházka je příčinou, proč musíme evidovat tuto aktivitu z Vaší strany. Pokud vložíme pracovní list a nemáte možnost jej vytisknout, bude k vyzvednutí v příslušné obálce u poštovní schránky v MŠ (vyzvednete kdykoli – i při zamčených vratech, prosíme, berte pouze 1kus). Vypracované úkoly je možné vyfotit nebo naskenovat a vložit do google učebny k naší kontrole. Originály prosím vlepujte do sešitů na úkoly, které při obnovení provozu také prohlédneme.

Věříme, že se Vám podaří vše zajistit a těšíme se, že forma našeho distančního vzdělávání se u Vás setká s pochopením a třeba i s kladným přijetím.

S pozdravem, za kolektiv učitelek Gabriela Hermannová.