Úvod > Třídy > Sluníčka > Oznámení o rozdělení dětí ze třídy do skupin do 15 dětí ve třídě

Oznámení o rozdělení dětí ze třídy do skupin do 15 dětí ve třídě

Vážení rodiče, s ohledem na všechny pokyny, nařízení a opatření, která vstupují v platnost od pondělí 12.4.2021 v souvislosti s otevřením MŠ pro prezenční docházku předškolních dětí a dětí rodičů vybraných profesí oznamuji, že jedním z nařízení je povinnost vytvořit ve třídách skupiny pouze do počtu 15 dětí. Od pondělí 12.4. bude tedy abecedně dle seznamu dětí prvních 12 dětí ve třídě Tučňáci a 12 dalších dětí zůstává po dobu platnosti tohoto opatření ve třídě Sluníčka (na dvě další děti ze třídy se nevztahuje povinné předškolní vzdělávání). Mladší děti rodičů vybraných profesí budou tvořit společně skupinu ve třídě Veverky. Snažíme se o co nejvhodnější nastavení podmínek v rámci vydaných Manuálů MŠMT k této situaci a doufáme, že budou z Vaší strany přijata s pochopením.

S pozdravem, Gabriela Hermannová.