Úvod > Třídy > Sluníčka > Vítejte u Sluníček

Vítejte u Sluníček

Milí rodiče, milé děti,

vítáme všechny v dalším školním roce. Trošku nám ty děti povyrostly a už jsou z nich předškoláci. Tento rok je však čeká velká výzva v podobě předškolní přípravy. Budeme se snažit vaše děti co nejlépe připravit na školu, ale zároveň si ten poslední společný rok užijeme co nejvíce to půjde. Čeká nás akční rok v podobě různých akcí jak ve školce tak i mimo školku. Děti budou postupně vedeny k co největší samostatnosti a přípravě na tu "velkou školu" například v podobě úkolů a nejen to.

Co všechno  vaše děti čeká, si podrobně řekneme 7. září.

Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv prosbou či dotazem. Budeme se těšit na další společná setkávání a hodně sil do nového školního roku přejí Martina + Míša + Monika

A CO NÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ ...

4.9. Hurá do školky

7.9. od 16,30 Třídní schůzky pro všechny rodiče a následně na třídě. Účast rodičů je důležitá. V rámci třídní schůzky budeme předávat informace ke školce v přírodě (2. - 10.10. 2023) a proběhne závazné přihlášení.

11.9. Začíná plavání.

S sebou budou děti potřebovat plavky, ručník, koupací čepici, igelitový sáček na mokré plavky. Vše zabalené v batůžku na záda.

Přesná cena bude upřesněna.

15.9. Návštěva psího útulku v Troji

Informace k výletu ještě upřesníme.

20.9. "Kdo si hraje, nezlobí"

Edukační program s didaktickými pomůckami

26.9. "Český lev se schovává v muzeu"

Program ve Vojenském muzeu. Prosíme o přichod do MŠ do 8 hodin.

26.9. 16 hod. BRAMBORIÁDA

Tradiční akce na velké zahradě. Čekají vás vtipné disciplíny, chutné bramboráky a lahodné nápoje.

Pro předškolní přípravu budou děti potřebovat:

nelinkovaný sešit A4 (40 listů) obalený

lepidlo kores (větší)

Angličtina

Vzhledem k velkému počtu přijatých předškoláků v tomto školním roce je počet míst v kurzu AJ omezen.

Zájemci se podepíší na zápisový arch na nástěnce u šatny, přihlášky si vyzvedněte u třídních učitelek.

První lekce proběhne 12. 10. 2023. Cena 2.150,- na 1. pololetí.