Úvod > Třídy > Sovičky > Listopad v sovičkách

Listopad v sovičkách

Naše třída je zapojena do celoročního projektu "Záhony pro školky". Budeme se starat o pyramidový záhon, kde jsme se zahradnicí Nelou vyseli špenát, mrkev, pažitku. V suchých dnech záhon děti zavlažují. Dále pracujeme v sešitech " Sešit malého zahradníka", ve krterém budou děti od prosince pokračovat doma a v závěru školního roku si prohlédneme všichni společně výsledky domácí činnosti.

Prozatím děkujeme všem rodičům, kteří si mohou v tuto dobu ponechat své děti doma a věnují se s nimi činnostem v rámci nabídky pro předškolní vzdělávání dle našich doporučení (viz web MŠ - Aktuality)

Akce listopad

18.11.  Mobilní planetárium v MŠ - výukový program o vesmíru  (program proběhne v prostoru mobilního planetária - děti budou mít cca 30 minut ústa a nos krytá rouškou          Vybíráme 60,-Kč  PŘELOŽENO

24.11. "Jak se rodí jablko" výukový program v MŠ    -  vybíráme 60,-Kč (Ti , co platili Planetárium, peníze převedeme)