Úvod > Třídy > Sovičky > Oznámení o rozdělení dětí ze třídy do skupin do 15 dětí ve třídě

Oznámení o rozdělení dětí ze třídy do skupin do 15 dětí ve třídě

Vážení rodiče, s ohledem na všechny pokyny, nařízení a opatření, která vstupují v platnost od pondělí 12.4.2021 v souvislosti s otevřením MŠ pro prezenční docházku předškolních dětí a dětí rodičů vybraných profesí oznamuji, že jedním z nařízení je povinnost vytvořit ve třídách skupiny pouze do počtu 15 dětí. Od pondělí 12.4. bude tedy do třídy docházet 10 dětí ze třídy Motýlci, které tím doplní skupinu stávajících pěti předškolních dětí. Mladší děti rodičů vybraných profesí budou tvořit společně skupinu ve třídě Veverky. Snažíme se o co nejvhodnější nastavení podmínek v rámci vydaných Manuálů MŠMT k této situaci a doufáme, že budou z Vaší strany přijata s pochopením.

S pozdravem, Gabriela Hermannová.