Úvod > Třídy > Sovičky > Vítejte v Sovičkách

Vítejte v Sovičkách

Milé děti, milí rodiče, prázdniny uplynuly jako voda a z nejmladších Veverek se stávají Sovičky. Protože se někteří z nás delší dobu neviděli a také mezi námi přivítáme několik nových kamarádů, budeme během září věnovat pozornost zejména seznamování s novou třídou, tvorbě třídních pravidel a budování dobrých vztahů mezi dětmi. Během května a června jsme si vyzkoušeli provoz za zvýšených hygienických opatření. Některá z nich přetrvávají, a proto prosím věnujte pozornost informacím na nástěnkách a webu.

Pokyny k začátku školního roku najdete zde. Těšíme se na vás. J.+Z.

V září nás čeká:

Třídní schůzky rodičů - 10.9. od 16:30 (zúčastní se pouze 1 rodič bez dětí, rouška nutná, děkujeme)

Vybíráme:

• příspěvek KRPŠ (Klub rodičů a přátel školy) ve výši 200,- od dětí, které chodily do Veverek a 600,- od nově zapsaných dětí
  • balík 10 ks kapesníků zatím u nově přijatých dětí
  • Lepicí tyčinka (nejlépe Kores 15g)