Úvod > Třídy > Tučňáci > Důležitá zpráva rodičům dětí ze třídy Tučňáci!

Důležitá zpráva rodičům dětí ze třídy Tučňáci!

Vážení rodiče, dnešním dnem (neděle 13.12.) byla pozitivně testovaná paní učitelka ze třídy Tučňáci. Po předběžné konzultaci s pracovnicí Hyg.stanice pro děti a dorost HMP jsem nucena vás upozornit, že v pondělí 14.12. nemůžeme děti ze třídy Tučňáci, které byly v pátek 11.12. ve školce, přijmout. Během pondělního dopoledne obdržíte další podrobné informace. Je velmi pravděpodobné, že vaše děti, pokud byly v pátek 11.12. dopoledne ve školce, budou muset nastoupit do karantény, a to až do 21.12.2020 a 5.-7- den (tzn. mezi úterým 15.12. až čtvrtkem 17.12.) by měly být otestovány. Tato nenadálá situace nás všechny velmi mrzí a doufáme, že se vše následně obejde bez zdravotních projevů u vašich dětí. Na děti z ostatních tříd se po jednání s hygieničkou žádná omezení nevztahují.  Děkuji za pochopení a spolupráci. G.Hermannová.