Úvod > Třídy > Veverky > Co nás čeká v září?

Co nás čeká v září?

PODZIMNÍČEK - tvoření z polních plodin a přírodního materiálu. Doneste prosím na příští týden 20. 9. – 24. 9. polní plodinu. Budeme s dětmi vyrábět PODZIMNÍČKY. Děkujeme K&I

Uvítáme, když s dětmi nasbíráte a přinesete nám do třídy podzimní přírodniny (např. bukvice, kaštany, žaludy, jeřabiny, zajímavé kamínky atd.) Budeme s nimi nadále pracovat a využívat je při činnostech.

Děkujeme K&I

9. 9. „Záhony pro děti“ workshop v MŠ

14. 9. „Třídní schůzky v MŠ“ od 16:30

Vážení rodiče,

zveme vás na třídní schůzky, které se konají v úterý 14.9.2021 od 16:30 hodin. Nejprve se sejdeme ve třídě Pejskové, kde společné informace sdělí paní ředitelka a hospodářka, poté se ještě rozejdeme na jednotlivé třídy, kde sdělí další informace třídní učitelky. Prosíme o účast zejména rodiče nově nastupujících dětí a dětí s povinnou předškolní docházkou. V rámci "Covid" opatření prosíme o účast pouze 1 rodiče (v respirátoru) a bez dětí.

Těšíme se se všemi na setkání.

S pozdravem,

Gabriela Hermannová.

22. 9. Divadlo „Basta fidli“ v MŠ

22. 9. „Poníci“ v MŠ, vybíráme 150kč, můžete pro poníky přinést suchý chléb a pečivo, staré deky či osušky