Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace k zápisům_přijímání dětí z Ukrajiny

Informace k zápisům_přijímání dětí z UkrajinyVážení rodiče/zákonní zástupci, rádi bychom Vás informovali, že děti s českým občanstvím a děti cizinci s trvalým pobytem v ČR mají ve standardním zápisu do mateřských škol přednostní místa. Tento zápis se uskuteční na Praze 3 v již avizovaných termínech 3. a 4. května 2022.

Pro děti z Ukrajiny, které přišly do ČR po 24. 2. 2022 a mají vízum „Strpění“ nebo „Dočasnou ochranu“, se uskuteční dodatečný zápis v období od 1.června 2022 do 15.července 2022. Konkrétní datum zápisu bude upřesněno na stránkách mateřských škol a  na webu městské části v průběhu května. Upozorňujeme, že děti hlásící se do českých mateřských škol musí mít splněné povinné očkování dle české legislativy. 

MČ Praha 3 

Informace k zápisu na šk.rok 2022/2023 do MŠ Pražačka - viz složka Pro rodiče - zápis do MŠ.