Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pravidla v MŠ_od 14.3.2022

Pravidla v MŠ_od 14.3.2022Vážení rodiče, od pondělí 14.3. dochází ke změnám v "covidových" opatřeních. Respirátory jsou nařízeny pouze pro cestu MHD nebo při vstupu do zdravotnických zařízení. Mateřské školy nejsou v dalších opatřeních uvedeny. Přesto vás všechny velmi prosím, abyste i nadále při vstupu do budovy respirátory používali, zejména, pokud se nebudete cítit zcela zdrávi, viz: Respirátory v MŠ_od 14.3.2022.pdf. Budovou školy prochází denně velké množství dospělých a prostor k šíření respiračních onemocnění je tím pádem stále velký. Ohleduplnost ke zdraví všech, kteří se v budově MŠ pohybují, je pro nás stále důležitá. Nošení respirátorů tedy není nařízeno, děkujeme však všem, kteří je budou i nadále používat. Ponecháme také ještě stávající opatření, která se nám stále zdají důležitá, a to měření teploty dítěte před vstupem do třídy a nošení vlastní lahvičky na pití (nebudeme ještě na zahradách zprovozňovat pítka a nebudeme ještě ve třídách používat k pití kelímky).  Předem děkuji za pochopení a spolupráci z vaší strany v následujícím období.

S pozdravem,

Gabriela Hermannová.