Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace o obnovení provozu MŠ od 3.5.2021 pro všechny děti

Informace o obnovení provozu MŠ od 3.5.2021 pro všechny dětiVážení rodiče, dle pokynu MŠMT se od pondělí 3.5.2021 obnoví provoz MŠ pro všechny děti.  Děti se již nebudou při příchodu testovat. Stále jsou ale platná veškerá další opatření proti šíření respiračních chorob, a to: vstup dospělých do MŠ pouze v respirátoru, dezinfekce rukou VŠECH vstupujících do budovy před vstupem do vestibulu, lahvičku s pitím pro dítě (pro pobyt ve třídě a na zahradách), dvě roušky nebo dva respirátory pro dítě - v igelitovém sáčku (uložit v šatně pro případ potřeby), měření teploty při vstupu dítěte do třídy, pokud dítě trpí alergickou rýmou – doklad od lékaře. V podstatě je režimové nastavení jako před uzavřením mateřských škol, a to s možností karantény dětí i zaměstnanců, pokud se v MŠ objeví případ pozitivně testovaného jedince (ve spolupráci s pracovnicí Hygienické stanice pro děti a dorost hl.města Prahy).

Děkujeme za pochopení a spolupráci a se všemi se těšíme opět na viděnou!

Za kolektiv MŠ Pražačka Gabriela Hermannová.