Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace o pokračujícím režimu provozu mš V TÝDNU OD 26.DUBNA

Informace o pokračujícím režimu provozu mš V TÝDNU OD 26.DUBNAVážení rodiče, dle informací MŠMT bude v týdnu od 26. dubna provoz MŠ ve stejném režimu, jako ve dvou předchozích týdnech (od 12. a 19. dubna 2021). Tzn. jen pro děti s povinným předškolním vzděláváním a pro děti rodičů vybraných profesí. V pondělí a středu bude také pokračovat testování dětí při vstupu do školy. Na pondělí máme ještě v rezervě Ag testy z první obdržené várky, ve středu již musíme použít k testování jiný dodaný typ testů. Nově dodané testy mají složitější použití, které bude od rodičů vyžadovat několikaminutovou asistenci při odběru. Počítejte prosím s ještě delšími časovými intervaly a s možnou delší čekací lhůtou před odběrem vzorku.

Předem děkujeme za pochopení a spolupráci.

S pozdravem,

Gabriela Hermannová.