Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace rodičům k provozu MŠ od pondělí 4.9.2023

Informace rodičům k provozu MŠ od pondělí 4.9.2023Informace rodičům – provoz MŠ od pondělí 4.9.2023: Vítejte v novém školním roce! Všechny pracovnice Mateřské školy Pražačka se snažily nachystat pro děti pěkné, čisté a podnětné prostředí. Těšíme se na vás a doufáme, že zde všechny děti prožijí veselý, milý a zajímavou a příjemnou činností naplněný školní rok!  

V průběhu školního roku sledujte prosím zejména složku Aktuality a složku třídy do níž je vaše dítě zapsáno (jsou zde uvedeny konkrétní informace pro děti z jednotlivých tříd).

Školní rok a provoz MŠ začíná v pondělí 4.9.2023. Opět oproti předchozím rokům nejsou nastavena žádná „covidová“ režimová opatření. Přesto žádáme z vaší strany o empatii, ohleduplnost a spolupráci. Prosíme rodiče, aby do školky přiváděli pouze zdravé děti, bez zjevných příznaků onemocnění (respiračních atd…). Paní učitelky v rámci ranního filtru nemusí dítě s příznaky onemocnění od rodiče převzít. Jako v předešlých letech vybavte prosím své dítě podepsanou lahvičkou s pitím, kterou si každý den děti vezmou domů a ráno opět přinesou (k dodržování pitného režimu na zahradách MŠ a při procházkách do okolí školy). V průběhu dne lahvičku ve školce doplňujeme vodou. Převlékejte prosím důsledně děti v šatně (oblečení, v němž děti přicházejí, bude uloženo na horní poličku v šatně a do spodní poličky uložte zvlášť oblečení na ven). Do sáčku v šatně vložte náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, legíny). Děkujeme vám za kontrolu a doplňování náhradního oblečení dle potřeby. Respektujte prosím dobu pro ranní příchody do budovy a předání dítěte paní učitelce do třídy, a to tak, abyste opustili budovu školy do 8:30, kdy se uzamyká. Doporučujeme všem včasný příchod do školky, aby byl dostatek prostoru k předání dítěte paní učitelce a aby vaše dítě mělo dostatek času na ranní hry a aktivity. Omluvenky z docházky zasílejte na mobil MŠ vždy nejpozději na daný den do 8 hodin ráno, budou poté předány paním učitelkám na třídy a do ŠJ k odhlášení oběda. Další potřebné informace budou vloženy v průběhu následujících dní nebo je posléze obdržíte přímo ve školce (info od učitelek nebo z nástěnek u tříd). Ve čtvrtek 7.9.2023 od 16:30 hodin vás zveme na třídní schůzky v MŠ (nejprve společná část, poté jednotlivě na třídách s třídními učitelkami). Děkujeme za spolupráci. Kolektiv MŠ Pražačka.