Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Třídní schůzky 7.9.2023 od 16:30 hodin.

Třídní schůzky 7.9.2023 od 16:30 hodin.Vážení rodiče, zveme vás na úvodní třídní schůzky, které se konají ve čtvrtek 7.9.2023 od 16:30 hodin. Nejprve se společně s ostatními rodiči sejdeme ve třídě Pejskové, kde základní informace sdělí paní ředitelka, poté se ostatní rozejdou na jednotlivé třídy, kde další informace sdělí třídní učitelky. Mimo jiné budou rodiče seznámeni s průběhem a závěry za uplynulý šk.rok 2022/23, viz MŠ Pražačka_tř.schůzka 7.9.2023.pdf. Prosíme o účast zejména rodiče nově nastupujících dětí (první dítě v MŠ) a dětí předškoláků (informace o školce v přírodě, předškolní přípravě atd.). Prosíme o účast nejlépe 1 rodiče (a je-li to možné, bez dětí - děti, které ten den zůstávají na spaní ve školce si po úvodní hromadné schůzce mohou rodiče převzít ve svých třídách). Těšíme se na setkání. S pozdravem za personál MŠ Pražačka Gabriela Hermannová.