Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Opatření k zamezení šíření nákazy respiračním onemocněním_od ledna 2022

Opatření k zamezení šíření nákazy respiračním onemocněním_od ledna 2022Vážení rodiče, v souvislosti s nekončícím ohrožením nákazou Covid 19 v ČR bych Vás všechny ráda požádala o důsledné dodržování nastavených opatření, která mají za cíl co možná nejlépe ochránit personál a zdravé děti v prostorách mateřské školy před šířením nákazy respiračních onemocnění a nemoci Covid 19. Prosím tedy o zodpovědné chování Vás i Vašich dětí a dodržování těchto již platných opatření: 1)do MŠ jsou přijímány pouze zdravé děti nevykazující příznaky respiračního onemocnění - teplota 37st.C.a více, rýma, kašel, 2)důsledná dezinfekce rukou všech osob před vstupem do budovy - stojan před vstupními dveřmi, 3)vstup dospělých pouze s respirátorem kryjícím ústa i nos, 4)lahvičky s pitím pro dítě v MŠ, 5)vstup do budovy pouze jedné dospělé osoby doprovázející dítě - nevoďte prosím s sebou další děti, kromě dětí mladších 3let,které nemůžete ponechat bez dozoru, 6)berte prosím na vědomí, že na základě naměřené teploty 37st.Celsia a se zjevnými příznaky respiračního onemocnění - rýma či kašel, nebude učitelkou dítě do třídy převzato.

Všichni zaměstnanci MŠ se budou pravidelně 2x týdně testovat antg.testem a v případě nastupujících příznaků respiračního onemocnění budou bez prodlení svůj stav konzultovat s lékařem. Je tedy pravděpodobné, že dojde k určité míře absence personálu, pokud tento případ nastane.

Předem děkuji za pochopení a spolupráci z Vaší strany, abychom zbytečně neohrožovali zdraví sobě navzájem.

S přáním všeho dobrého Vám i všem dětem

Gabriela Hermannová.