Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace o pokynech MŠMT pro školy od 17.1.2022

Informace o pokynech MŠMT pro školy od 17.1.2022Vážení rodiče, v souvislosti s právě obdrženými pokyny MŠMT ČR k testování a pravidlům nastavení karantény a izolace pro pracovníky ve školství od 17.1.2022, viz: priloha_988046150_0_INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ K TESTOVÁNÍ OD 17. LEDNA final k odeslání.pdf chci předeslat, že, od pondělí 17.ledna dále, může nastat situace, kdy díky těmto opatřením může být nařízena karanténa více pracovnicím školky (do karantény budou muset i všechny očkované). Vždy se budeme snažit zajistit provoz školy v maximální možné míře, můžeme však očekávat i situaci, kdy pro větší počet zaměstnanců, kteří budou muset na 5 dní do karantény, nebude možné zajistit provoz školy. Pokud taková situace nastane, budete o všem potřebném informováni obratem. Sledujte prosím v následném období Aktuality na webu MŠ s větší pravidelností. Předem děkuji za pochopení z Vaší strany a osobně doufám, že toto období přečkáme bez větších potíží.

S pozdravem, Gabriela Hermannová.